Servis

Pre váš pocit istoty

Servisné služby podľa SUBARU štandardov

Pre dlhšiu životnosť

Pravidelnou údržbou môžete výrazne predĺžiť životnosť svojho vozidla a zaistiť jeho bezproblémovú prevádzku s maximálnym výkonom. Vaše Subaru bude nielen dlhšie a lepšie fungovať, ale bude aj bezpečnejšie a dlhšie si zachová vysokú hodnotu. Aby vám to spoločnosť Subaru uľahčila, vyvinula plán kontrol a servisných úkonov vykonávaných v stanovených intervaloch.

Výhody autorizovaného servisu SUBARU

Výhody autorizovaného servisu SUBARU

Certifikovaní technici

Vďaka pravidelným komplexným školeniam pod vedením vysoko erudovaných technických školiteľov spoločnosti Subaru majú technici v servisoch Subaru vždy aktuálne poznatky o postupoch a technológiách, ktoré sú potrebné na vykonávanie údržby vášho vozidla.

Technická podpora od výrobcu

Autorizované servisy Subaru majú prístup k rozsiahlym databázam poznatkov z celého sveta. Vďaka podpore od konštruktérov dokážu každý problém vyriešiť rýchlo a správne.

Špeciálne nástroje

Autorizované servisy Subaru sú vybavené špeciálnymi nástrojmi, umožňujúcimi presnú diagnostiku a efektívnu opravu.

Softvérové aktualizácie

Autorizované servisy Subaru vám skontrolujú a aktualizujú softvér, aby vaše vozidlo a jeho motor fungovali čo najlepšie.


Originálne náhradné diely

Náhradné diely majú vysokú kvalitu a spĺňajú prísne normy, čo zaručuje dlhú životnosť, výkon a bezpečnosť vozidla. Záruka sa vzťahuje na diely aj na prácu.

Záruka

Ak údržbu vozidla zveríte autorizovanému servisu Subaru, nemusíte sa báť, že stratíte nárok na záruku, pretože všetko prebieha v súlade so štandardmi výrobcu.

Kontaktujte nás

Nechajte nám svoje kontaktné údaje, budeme Vás kontaktovať ohľadom Vášho dopytu.

Ďalší krok je na Vás...